STOR PERDE - Antalya ÖzSu Halı Yıkama | Antalya ÖzSu Koltuk Yıkama

STOR PERDE

Antalya stor perde yıkama firması olarak, Antalya genelinde stor perde temizleme hizmeti vermekteyiz. Her türden stor perdenizi firmamız garantisi altında yıkamaktayız. Yılların verdiği tecrübe ve profesyonel ekiplerimiz ile stor perde yıkama hizmeti vermekteyiz. Kaliteli ve sağlığınıza zarar vermeyen perde yıkama deterjanlarıyla stor perdeleriniz ilk günkü gibi pırıl pırıl yapmaktadır.


Ev ve ofislerinizde kullanmış olduğunuz stor perdeler, yapıları gereği hassastırlar ve stor perde yıkama işlemi sırasında yapılacak yanlış uygulamalar, perdelerinize zarar verecektir ve perdelerinizin deforme olmasına neden olacaktır. 

Stor perdeler diğer eşyalarınıza göre farklı yıkanmaktadır. Stor perde yıkama işlemini doğal deterjanlar kullanarak yapıyoruz. Leke türüne göre deterjan ve temizlik işlemi yapmaktayız.

Kullanmış olduğumuz son teknoloji stor perde yıkama makinaları ve perde ütüleme cihazlarımız ile perdelerinize zarar vermeden stor perde temizleme işlemi yapmaktayız.

Firmamız, stor perde yıkama hizmetinde tam anlamıyla teknolojik olarak çalışmakta, son sistem ultrasona stor perde yıkama makinalarıyla perdelerinizi yıkamaktadır. 

STOR PERDE
Telefon
WhatsApp