HALI YIKAMA - Antalya ÖzSu Halı Yıkama | Antalya ÖzSu Koltuk Yıkama

HALI YIKAMA

Antalya halı yıkama firması olarak uzman kadromuz ile Antalya' da halı temizleme hizmeti vermekteyiz. Firmamız halı yıkama konusunda profesyonel ekipler ve profesyonel ekipmanlar ile hizmet vermektedir. Hali yıkama hizmetini kaliteli antibakteriyel halı yıkama şampuanları ve son teknoloji makine ve ekipmanlar kullanarak hijyenik halı yıkama güvencesi vermekteyiz. Halı temizliğinin, öneminin ve hassasiyetinin farkındayız. Tam otomatik makine ve ekipmanlarla makine halısı, el dokuma halıları, halıflex gibi bir çok türde halı türü özenle yıkanmaktadır. 


Ücretsiz servisimiz ile halılarınız adresinizden alındıktan sonra cinslerine göre ayrılır. Halı yıkama işlemine başlamadan önce toz alma makinaları ile tozları alınmaktadır. Bu işlem sırasında Halıların içerisindeki toz, kum, saç kılları ve tüylerden arındırılmış olur.

Daha sonra bitkisel dezenfekte ilaçlarımız ile halılarınız mikroplardan arındırılmaktadır. 

Halıların yıkamaya girmeden önce halı üzerindeki çıkması zor olan lekeli bölgelere lokal temizlik uygulanır. Lokal temizlik yapıldıktan sonra halılarınız son sistem halı yıkama makinalarında yıkanmaktadır. Otomatik makinalarımız her halı cinsine göre üretilmiş olup halılara zarar vermeden hassas bir şekilde yıkama yapılmaktadır. Kullandığımız tüm deterjanlar bitkiseldir ve halılarınıza zarar vermez

Halılarınız yıkandıktan ve durulama yapıldıktan sonra; rulo sıkma makinalarında sıkılmaktadır. 
Halılar sıkma makinasından çıktıktan sonra firmamızın kurutma alanlarına götürülerek havalandırılır ve tam kuruma sağlanır.  Halılar kurutma alanlarından toplanarak tekrardan kontrolden geçirilir. 

Halılara parfüm sıkılır, paketlenir ve servise çıkmak için hazır hale getirilir.

HALI YIKAMA
Telefon
WhatsApp